ERC553K0500DHEK500
MFR.Part #
ERC553K0500DHEK500
JLCPCB Part #
C3532618
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS