Y16282K80000F0R
MFR.Part #
Y16282K80000F0R
JLCPCB Part #
C4158848
Description
-55℃~+150℃ 2.8kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount