CMF5550R000BEBF
MFR.Part #
CMF5550R000BEBF
JLCPCB Part #
C1404200
Description
-55℃~+175℃ 500mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors