ERC5534K000FHEA500
MFR.Part #
ERC5534K000FHEA500
JLCPCB Part #
C3351012
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS