RN55E75R0FR36
MFR.Part #
RN55E75R0FR36
JLCPCB Part #
C1776699
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors