ERC552K0800DHEA500
MFR.Part #
ERC552K0800DHEA500
JLCPCB Part #
C3388848
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.08kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS