TNPW0603110KDETA
MFR.Part #
TNPW0603110KDETA
JLCPCB Part #
C4274127
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 110kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount