ERC552K0300BHEB500
MFR.Part #
ERC552K0300BHEB500
JLCPCB Part #
C3364959
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.03kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS