ERC55267R00BHEA500
MFR.Part #
ERC55267R00BHEA500
JLCPCB Part #
C3442349
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS