F1778310M2DCB0
MFR.Part #
F1778310M2DCB0
JLCPCB Part #
C3300119
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS