ERC5524K300BHEK600
MFR.Part #
ERC5524K300BHEK600
JLCPCB Part #
C3385018
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS