109D107X9030T2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
109D107X9030T2
JLCPCB Part #
C1664482
Package
Plugin,D10.3xL23.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 30V 6Ω ±10% 插件,D10.3xL23.4mm Tantalum Capacitors