RN55C3011DBSL
MFR.Part #
RN55C3011DBSL
JLCPCB Part #
C1428376
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors