ERC551M8900BHEK500
MFR.Part #
ERC551M8900BHEK500
JLCPCB Part #
C3442136
Description
-65℃~+175℃ 1.89MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS