RNC55J4323DSB14
MFR.Part #
RNC55J4323DSB14
JLCPCB Part #
C1461016
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors