ERC551K9300BHEK600
MFR.Part #
ERC551K9300BHEK600
JLCPCB Part #
C3436804
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS