ERC70909R00BHEA500
MFR.Part #
ERC70909R00BHEA500
JLCPCB Part #
C3496311
Description
-65℃~+175℃ 750mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS