ERC5515R800BHEK500
MFR.Part #
ERC5515R800BHEK500
JLCPCB Part #
C3528895
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS