CMF07130R00GNEK
MFR.Part #
CMF07130R00GNEK
JLCPCB Part #
C1434298
Description
-55℃~+175℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS