ERC508K9800BHEK500
MFR.Part #
ERC508K9800BHEK500
JLCPCB Part #
C3410296
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS