BZX84C33-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C33-E3-08
JLCPCB Part #
C6133175
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 31.35V~34.65V 325Ω 33V 50nA@23.1V 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS