Y16259K10000T0W
MFR.Part #
Y16259K10000T0W
JLCPCB Part #
C3996739
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount