ERC507K1500BEEK500
MFR.Part #
ERC507K1500BEEK500
JLCPCB Part #
C3379578
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS