ERC501K6200FKEK500
MFR.Part #
ERC501K6200FKEK500
JLCPCB Part #
C3370474
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS