ERC506K8100DHEB500
MFR.Part #
ERC506K8100DHEB500
JLCPCB Part #
C3423420
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS