RNC50J15R8FSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J15R8FSB14
JLCPCB Part #
C1465526
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors