ERC505K0500BHEB500
MFR.Part #
ERC505K0500BHEB500
JLCPCB Part #
C3566060
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS