Y162432R1000B0W
MFR.Part #
Y162432R1000B0W
JLCPCB Part #
C4306092
Description
-55℃~+150℃ 200mW 32.1Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount