ERC5054K900FHEA500
MFR.Part #
ERC5054K900FHEA500
JLCPCB Part #
C3428349
Description
-65℃~+175℃ 100mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS