CWR26KC106KCGB\PR
MFR.Part #
CWR26KC106KCGB\PR
JLCPCB Part #
C1971066
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS