ERC5054K900FHEB500
MFR.Part #
ERC5054K900FHEB500
JLCPCB Part #
C3568828
Description
-65℃~+175℃ 100mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS