RNC55H1053FPB14
MFR.Part #
RNC55H1053FPB14
JLCPCB Part #
C1435025
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors