ERC5049K900BEEA500
MFR.Part #
ERC5049K900BEEA500
JLCPCB Part #
C3439798
Description
-65℃~+175℃ 100mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS