RNC50H2552BRRE5
MFR.Part #
RNC50H2552BRRE5
JLCPCB Part #
C3473369
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors