RNC60J8561BRRSL
MFR.Part #
RNC60J8561BRRSL
JLCPCB Part #
C3392001
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors