ERC503K7400BHEB500
MFR.Part #
ERC503K7400BHEB500
JLCPCB Part #
C3455779
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS