ERC503K7000BHEB500
MFR.Part #
ERC503K7000BHEB500
JLCPCB Part #
C3448190
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS