HVR3700008453FR500
MFR.Part #
HVR3700008453FR500
JLCPCB Part #
C1768064
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS