ERC5033K600DHEK500
MFR.Part #
ERC5033K600DHEK500
JLCPCB Part #
C3434340
Description
-65℃~+175℃ 100mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS