RNC50J3923BRBSL
MFR.Part #
RNC50J3923BRBSL
JLCPCB Part #
C1489522
Description
-65℃~+175℃ 100mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors