ERC5031R600FHEK500
MFR.Part #
ERC5031R600FHEK500
JLCPCB Part #
C3506625
Description
-65℃~+175℃ 100mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS