RNC55J4121BSRSL
MFR.Part #
RNC55J4121BSRSL
JLCPCB Part #
C1820408
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors