RN50C59R0FRSL
MFR.Part #
RN50C59R0FRSL
JLCPCB Part #
C3453326
Description
-65℃~+175℃ 50mW 59Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors