ERC502K0500FHEB500
MFR.Part #
ERC502K0500FHEB500
JLCPCB Part #
C3462125
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS