CMF5517K026BEBF
MFR.Part #
CMF5517K026BEBF
JLCPCB Part #
C1404228
Description
-55℃~+175℃ 17.026kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors