ERC501K8700BHEB500
MFR.Part #
ERC501K8700BHEB500
JLCPCB Part #
C3418770
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS