ERC501K6700BHEB500
MFR.Part #
ERC501K6700BHEB500
JLCPCB Part #
C3514670
Description
-65℃~+175℃ 1.67kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS