ERC501K1300BEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC501K1300BEEK500
JLCPCB Part #
C3519381
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS