RN60E4991BR36
MFR.Part #
RN60E4991BR36
JLCPCB Part #
C1796544
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors