ERC50129K00DHEK500
MFR.Part #
ERC50129K00DHEK500
JLCPCB Part #
C3373782
Description
-65℃~+175℃ 100mW 129kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS